Dan creëer je een plek waar mannen de laatste trends, de mooiste stoffen en het unieke totaalplaatje vinden omtrent een modern pak.
Kwaliteit bieden en onderscheidend zijn is wat we doen.
Om inspiratie op te doen én van de laatste trends op de hoogte te blijven, bezoeken we meerdere fashionbeurzen.Zo bezoeken wij onder andere twee keer per jaar de Pitti Uomo, dé beurs in Italië waar het om pakken gaat.Daar worden dan ook de stoffen ingekocht voor ons eigen label, STRAK.
Inmiddels is Strak in Pakken sinds 2010 een plek waar mannen relaxed, onder het genot van een drankje en goede eerlijke adviezen, slagen voor een complete outfit van pak tot schoenen en accessoires.
TOT STRAK(S)!
Vraag informatie aan
Beoordelingen
Tim
Een zeer fijne warme sfeer. Modieuze tent met kleding die de prijs/kwaliteitverhouding goed waarborgt. Leuk en goed personeel met name Jessie die altijd klaar staat om te helpen.
Lauwrens
Mooie pakken hebben ze daar, en heel deskundig personeel. Veel geduld, diverse pakken uitgeprobeerd voor de bruiloft van mijn dochter. Goed geslaagd. Top winkel
Lisette
Goed advies en vriendelijke sfeer, het bezoek van vandaag voelde als een uitje en zijn ook nog eens goed geslaagd!
Lenie
Een mooie zaak met goede prijskwaliteit verhouding en altijd volle aandacht en super vriendelijk.
Jan
Een top winkel met mooie kleding. Ik ben fan