Jullie gaan trouwen, gefeliciteerd! Vroeger trouwde je standaard voor de kerk, nu vier je jouw hele bruiloft in de kerk. Van de huwelijksvoltrekking tot de receptie, het diner en/of het trouwfeest. In de feestzaal van The Saint verzorgen wij jouw bruiloft tot in de puntjes. Van de aankleding tot aan de muziek. Kies je voor een thema? Wij brengen de ruimte in stijl. Kies je voor romantische liedjes of wil je uit je dak bij een band of DJ? Wij brengen je in contact. Van openingsdans tot slotakkoord. Ook de catering is bij ons in goede handen. Van welkomstdrankje tot het nagerecht. En wil je als kersvers bruidspaar het feest verlengen? Boek de bruidssuite met hemelbed.
Komen je gasten van ver? In Heavens Hotel kun je hemels overnachten.
Vraag informatie aan
Beoordelingen
Sharon
Mijn man en ik zijn hier 6 september getrouwd. Bij toeval liepen wij 1.5 jaar geleden langs The Saint. Wat een prachtige locatie! Met kerst geboekt om daar een keer te eten. We zijn al in veel restaurants geweest, ook met Michelin sterren restaurants, maar het eten was heerlijk! Toevallig was de eigenaresse Judith er ook. We kregen meteen een rondleiding van haar. Op de terugweg zeiden we tegen elkaar "als we ooit gaan trouwen, dan gaan we hier trouwen". Later kwam ook de mooie tuin "Huys aan t' Gouw" erbij! Op een gegeven moment was er iets met de vergunning voor onze bruiloft, maar door Judith is alles goed gekomen. Zoveel passie in haar vak, open, eerlijk en recht door zee en pakt alles aan. Onze trouwdag verliep echt perfect. Alles was zo goed verzorgt en alleen maar positieve en blije reacties van alle gasten. Super dankbaar voor Judith, personeel en de koks in de keuken. Iedereen werkt daar met zijn hart en vol met passie. Nogmaals bedankt allemaal voor onze mooie dag!
Karin
Afgelopen zaterdag als ceremoniemeester een bruiloft mogen organiseren in the Saint Hoorn. Wat een top locatie, sfeer en gezelligheid. Een top team en een michelainster waardige keuken. Alles was tot in de puntjes verzorgt en hospitality staat zeer hoog in het vaandel bij the Saint dankzij eigenaar en manager Judith. Zij is een absolute topper! De Beer bloemen en styling heeft de aankleding verzorgt en ook dat was voor herhaling vatbaar. De bruiloft en het feest waren geweldig en wij komen zeker terug.