Ballonnen en Meer Ballonnen en Meer maakt het feest compleet!

De ballonnen zijn een specialiteit van ons.
,,Voor elke gelegenheid een ballon” is ons motto. En dat mag gerust letterlijk genomen worden, want wij verzorgen met de ballondecoraties niet alleen opvallende decors voor een jubileum, geboorte of verjaardag, maar wij komen ook graag op bijvoorbeeld besnijdenissen of Hindoestaanse bruiloften. We zijn van alle culturen thuis. Van helium gevulde ballonnen met bedrijfsnaam die bij een opening opgelaten kunnen worden, tot complete figuren of wanddecoraties die elke locatie tot feestlocatie omtoveren. Met ballonnen kan je eigenlijk alles. Blijf op de hoogte van het laatste nieuws via mijn Facebook pagina!
Inspiratie voor je bruiloft
Heeft Els ideeën om het Drontense bedrijfsleven een boost te geven?
Zeker! Wijs eens vijf locaties in Flevoland aan waar je zou mogen trouwen voor de wet. Zoek ergens een bedrijfspand, bijvoorbeeld hier in Dronten en presenteer daar de mogelijkheden om je bruiloft tot een waar feest te maken.
Weddingplanners, juweliers, fotografen, bloemisten, vormgevers, eigenaren van feestlocaties etc. laten zien wat zij in huis hebben voor het publiek op een trouwbeurs. Kortom, één plek om zoveel mogelijk trouwinspiratie op te doen. Je zult zien dat de Drontense economie echt leeft!
Vraag informatie aan
Beoordelingen
Martin
Els heeft een ruim assortiment en ruime openingstijden en service. Hier kom je graag terug.
Mart
Fijne service en makkelijk te vinden!
Tineke
Prachtige locatie voor dit bedrijf. Els is een vakvrouw.
Isabelle
Goede service, veel creativiteit en goede prijs/ kwaliteit verhouding
Gery
Geweldig service!
Pascal
Goede snelle service. Fantastisch resultaat!