Bruidsbeurs 5 oktober 2025 | Veldhoven
Always🖤Forever gaat vol enthousiasme de nieuwste editie organiseren...
Wie wint er een Trouwpakket t.w.v. € 5000?
Onderneemsters Rosalie Schutz van Schutz Mannenmode in Hoorn en Annet Kwantes van Het Boudoir Bruidsmode in Hoorn lopen al jaren met hetzelfde gevoel; als er beurzen georganiseerd worden voor bruidsparen is er te weinig actie. “teveel kijken en informatie in overvloed, maar de echte interactie met de aanstaande bruidsparen ontbrak eigenlijk altijd.”
Daarom zijn zij in 2016 gestart met een uniek beursconcept; WIN een deel van je spectaculaire trouwdag! En hebben er nu al een flink aantal bruidsparen de dag van hun leven gewonnen.
Bruidsparen kunnen op deze beurzen hun hele dag samenstellen met de hiervoor speciaal geselecteerde deelnemers die allemaal in hun vakgebied professioneel met trouwen bezig zijn.
Denk dan aan het kennismaken met bijzondere bedrijven die alles weten over trouwjaponnen, herenkostuums, kinderkleding, trouwringen, bloemsierkunst, styling en decoratie en trouwfotografie maar ook de muziek mag natuurlijk niet ontbreken.
De Waterlely in Natuurpark Lelystad
Er staan bedrijven die het inhoudelijke deel van je trouwdag kunnen begeleiden zoals een weddingplanner, amtenaar van de burgerlijke stand en de dansschool voor de openingsdans. Maar ook praktische zaken zoals drukwerk, huwelijksreis en kapsels en make-up zijn belangrijke dingen om vooraf te plannen. Bijzonder is dat één van de bezoekende bruidsparen, uit de afspraken die gemaakt worden, een prachtige prijs uitgereikt krijgt; EEN Prijzenpakket voor een UNIEKE SPECTACULAIRE TROUWDAG! Aangeboden door alle standhouders van deze beurs. Wil je meer informatie over het organiseren, plannen en invullen en mogelijk WINNEN van jullie trouwdag? Zie hier de agenda voor komende winter. Op 20 maart kan je deze enthousiaste wedding professionals ontmoeten in De Waterlely in Natuurpark Lelystad van 11.00 tot 16.00.